Mikołajki w przedszkolu 2020

6 grudnia to szczególna data w kalendarzu, gdyż w tym dniu na całym świecie dzieci odwiedza św. Mikołaj. Pomimo odmienności jakiej doświadczamy w tym roku, Mikołaj odwiedził także nasze przedszkole, ale względu na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne spotkanie miało inną formę.

W poniedziałek 07 grudnia 2020 r. dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. W tym dniu w naszym przedszkolu królował kolor czerwony – przedszkolaki były odświętnie ubrane w ubranka z motywami mikołajkowymi i świątecznymi, a na głowach były mikołajkowe czapki.

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i pomimo braku śniegu, pojawił się pod oknami naszego przedszkola. Choć nasze spotkanie było krótkie i nieco inne, to jednak bardzo ucieszyliśmy się z jego wizyty.

Przedszkole Miejskie nr 5
ul. Spółdzielcza 3, 23-200 Kraśnik
tel: 81 884 34-84
e-mail: pm5@op.pl